Op 26 februari heeft Manu Keirse een inspirerende lezing gegeven in Theater ‘t Mozaïek in Wijchen. Hij sprak over verschillende vormen van verlies en het bijbehorende verdriet. In onze samenleving is het praten over de dood, rouwen en het ervaren van verlies vaak een lastig onderwerp. Je zou zelfs kunnen zeggen dat er een taboe op rust. Maar om dit taboe te doorbreken, is het cruciaal om dit onderwerp aan te pakken.
MeerVoormekaar heeft samen met Hospice Wijchen en BijVerlies de handen ineengeslagen. We willen graag met jou in gesprek gaan over dit belangrijke onderwerp. De lezing van Manu Keirse was een eerste stap, en nu organiseren we op 6 maart vier workshops. Tijdens deze workshops staat het delen van ervaringen en het uitwisselen van informatie rondom dit thema centraal. Onze organisatoren zullen vanuit hun expertise uitleg geven. We hopen dat je deel wilt uitmaken van dit waardevolle gesprek. Iedereen is welkom.
BELANGRIJKE INFORMATIE VOOR DE WORKSHOPS:
Welke workshop wilt u bijwonen?
• Hospice Wijchen “Hoe ziet stervensbegeleiding eruit?”
• BijVerlies “Wat is rouw?”
• MeerVoormekaar “Partnerverlies”
• MeerVoormekaar “Kindverlies”
DATUM Woensdag 6 maart 2024 TIJD
START Inloop 18.30 uur Einde: 21.00 uur
WAAR Theater ’t Mozaïek in Wijchen
KOSTEN Gratis.
Heb je de lezing van Manu Keirse niet bijgewoond? Geen probleem, je bent welkom om deel te nemen aan één van de workshops. Je kunt zich opgeven d.m.v. het kaartje dat je krijgt uitgereikt tijdens de lezing of via .
Graag opgeven voor maandag 4 maart