Ontmoet elkaar bij De Weegbree in Wijchen tijdens week van Zorg en Welzijn

Details

Woensdag 13 maart 2019 van 14:00 tot 17:00 uur

Afgelopen

Hoefsestraat 40

Wijchen, Nederland

Wilt u kennismaken met bewoners en medewerkers van De Weegbree? Woensdagmiddag 13 maart 2019 opent de woonzorgvoorziening haar deuren voor geïnteresseerde bezoekers. Dit in het kader van de Week van Zorg en Welzijn. U bent van harte welkom. 

Tussen 14.00 en 17.00 uur staan de koffie, thee en een hapje voor u klaar. Medewerkers vertellen u meer over de zorg die we bieden. Ook kunt u op bezoek bij een aantal bewoners en laten we u de beleef- en activiteitenruimte zien.

De Weegbree is eigenlijk een klein dorp in het dorp. Veel gezelligheid en er is altijd wat te doen. In De Weegbree wonen 64 mensen met dementie, meestal dichtbij familie en vrienden. Ze wonen er veilig en vertrouwd, net als thuis. In het gebouw zijn onder anderen een kapel, aquarium en grand café te vinden. Daarnaast is er een ruime binnentuin. 

De Weegbree is onderdeel van ZZG zorggroep.  


Leeftijd

Alle

Thema

Dienstverlening en maatschappij

Wijk/dorp

Wijchen Noord

Over de organisator

Over de organisator
ZZG heeft nog niets over zichzelf geschreven.