Test je ook mee?
Wij werken aan een nieuwe lay-out.
Vanaf 2 april is deze beschikbaar. Wil je de nieuwe lay-out alvast gebruiken?
Test nu mee en laat ons weten wat je er van vindt!
Ik doe mee! Liever niet
Menu

Uitgelicht:

Ben jij de vrijwilliger die we zoeken? Of heb je spullen voor de inrichting van onze club?

Jack Hagens
10 augustus 2018

Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?

Of heb je spullen voor de inrichting van onze club?


Social Club Hand in Hand

Grenzeloos ontmoeten, inspireren en leren


Social Club Hand in Hand is een initiatief van Randa, een syrische vluchtelinge, om wijchenaren en nieuwkomers elkaar te laten ontmoeten onder het genot van een (gratis) kop thee of koffie en waar allerlei activiteiten en workshops plaats gaan vinden onder de thema's taal,eten en drinken, filosofie en cultuur, bewegen, creativiteit, werk en opvoeden. 

We zoeken vrijwilligers die gastvouw/-heer willen zijn, taalcoaches én vrijwilligers die één van de volgende activiteit willen begeleiden: tekenen/schilderen, muziek maken, wandelen/gidsen, yoga, zumba, koken/recepten, handwerk/breien en knutselen.

Heb je een andere activiteit die je zou willen introduceren, dan horen we dat graag.

Je hoeft geen professional te zijn (dat zou fantastisch zijn) maar als je een enthousiaste hobbyist bent is ook goed. De activiteiten zijn  met name bedoeld om Wijchenaren en nieuwkomers met elkaar in contact te brengen.

Het initiatief wordt gesteund door de gemeente Wijchen en Vluchtelingenwerk en vindt plaats in Wijkcentrum Zuiderpoort. 

Voor de inrichting van de locatie zijn we op zoek naar spullen, zoals vloerkleden, schemerlampen, TV's, eetkamer-/ vergaderstoelen,kunstplanten, ronde tafels, beeldschermen en accessoires uit diverse culturen.

Ben jij iemand die geïnteresseerd is om dit initiatief te ondersteunen?

Of heb je familie, vrienden of kennissen die dit willen doen?

Laat het ons weten!


Meer informatie of aanmelden: Handinhandwijchen@gmail.com

Reacties

Bekijk al het nieuws uit je buurt »