Open Dag OncoReflexWijchen
Details
Helaas zijn er steeds meer mensen die de diagnose kanker krijgen.
Vanuit onze eigen ervaring met kanker hadden wij de behoefte om mensen met kanker op een holistische manier te kunnen gaan helpen. Vandaar dat wij OncoReflexWijchen® zijn gestart.
Voor de meeste mensen zorgt de diagnose kanker voor grote angst, verdriet, ongeloof, stress, paniek en onzekerheid. Wanneer je deze diagnose krijgt doet dit ook veel met je emotionele welzijn.
OncoReflexWijchen® biedt ondersteuning voor, tijdens en na de reguliere behandelingen van chemo, bestraling of operatie.
Niet alleen de lichamelijke klachten ook de mentaal/emotionele klachten worden tijdens de behandeling meegenomen. Bijvoorbeeld uw angst, onrust, slapeloosheid, pijn, gevoelloze handen, en voeten het zgn. hand/voetsyndroom, geheugen- en concentratieproblemen.
Om bekendheid te geven aan deze ondersteunende behandeling bij kanker houden wij een Open Dag.
Tijdens deze Open Dag wordt er een goed doel gesteund. Er worden schilderijen van hobby-schilders verkocht en de opbrengst gaat naar het Ronald Mac Donald huis in Nijmegen.
Wij hopen op veel bezoekers én kopers om deze dag tot een groot succes te maken en een mooi bedrag voor het goede doel op te halen!
U bent op 30 September 2017 van harte welkom tussen 10.00 en 16.00 uur
Bij Gezondheidscentrum De Horizon Natural Health & Care aan de Kelvinstraat 18A Wijchen
José Claassen en Dory Leenders-Pansier
Natuurgeneeskundig-Voetreflextherapeuten